Munkatársaink

Telefon: +36 72 507 186

Rabb Szabolcs

host intézményvezető, vezető tanácsadó
E-mail: szrabb@pbkik.hu

Császár Gergely

irodavezető
E-mail: gcsaszar@pbkik.hu

Schmidt Enikő

vezető tanácsadó, kereskedelemfejlesztési osztályvezető
E-mail: eschmidt@pbkik.hu

Kiss Karolin

Kontroller, gazdasági vezető
E-mail: kkiss@pbkik.hu

Laczkóné dr. Csécsi Ildikó

jogi tanácsadó
E-mail: ilaczko@pbkik.hu

Dr. Liber Noémi

szellemitulajdon-védelmi szakértő
E-mail: liber.noemi@pbkik.hu

 

Nagy Eszter

tanácsadó
E-mail: nagy.eszter@pbkik.hu

Pazaurek Szabina

tanácsadó
E-mail: pazaurek.szabina@pbkik.hu

Pohli Krisztina

tanácsadó, projekt menedzser
E-mail: pohli@pbkik.hu

Sörös Dávid

pénzügyi tanácsadó
E-mail: sdavid@pbkik.hu

Szabó Berta

klaszter tanácsadó
E-mail: bszabo@pbkik.hu

Vámhidy Bianka

tanácsadó, Magyar-Horvát tagozat ügyvivő
E-mail: vamhidy.bianka@pbkik.hu