Az RTIT: Knowhow Communities for Accelerating RTI Transfer in the Danube Region (RTIT: Tudásközösségek az RTI-transzfer felgyorsításáért a Duna régióban) projekt célja a fenntartható, bioalapú és fejlett anyagok területén történő innováció támogatása a kis- és középvállalkozások, kutatószervezetek és érdekelt felek összekapcsolása révén a Duna régióban, célzott tudástranszfer és demonstrációs tevékenységek segítségével.
Ön kkv, vállalkozó, kutató, hallgató, innovátor, startup vagy szakember, aki érdeklődik a fenntartható anyagok, a bioalapú megoldások vagy a fejlett technológiák iránt? Magyarországon, Montenegróban, Szlovéniában, Bosznia-Hercegovinában, Bulgáriában vagy Ukrajnában él?
Csatlakozzon hozzánk, és váljon az RTIT tudásközösség tagjává, hogy hozzáférjen a következőhöz:
- Helyi és nemzetközi rendezvények
- Bemutató tevékenységek
- 1:1 mentorálási lehetőségek
- Innovációs eszközök és módszerek
- Transznacionális együttműködés a Duna régióban
Töltse ki ezt a rövid űrlapot, ha érdekel: https://forms.office.com/e/yux8CyaxER
Így értesülhet a régiójában tervezett tevékenységekről és a részvételi lehetőségekről.
A projekt magyar partnerei, a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara (PBKIK) és Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara (PTE MIK) a következő lehetőségeket kínálja az érdeklődők és résztvevők számára:
- információ-átadó workshopok a fenntartható, bioalapú és fejlett anyagokról szóló legújabb kutatási eredmények bemutatásával
- kapcsolatépítő események, pl. MIK Partners Day és Pollack Expo
- tudásátadás tréningen és workshopok formájában (pl. Anyagok és technológiák a fenntartható építészetért tréning, Desing Management eszközök az innováció szolgálatában workshop)
- technológiatranszfer támogatás és szakértői tanácsadás (a projektköltségvetés keretéig díjmentes)
További információ: Nagy Eszter
A projektet az Interreg Duna Régió Program támogatja, és az Európai Unió társfinanszírozza.
