Komlói vállalkozót is kitüntettek a Megye Napján
1694-ben adományozta I. Lipót Baranya Vármegye címerpecsétjét. 23 éve, 1996 óta – a megyei közgyűlés döntése értelmében – minden esztendőben megünneplik a megyenapot. Idén a megyeszékhelyen, a Megyeháza dísztermében ünnepelt a megye. A kitüntetettek között Komlóhoz köthető közéleti személyiségek is elismerést vehettek át.