A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara (PBKIK), mint Baranya megye gazdasági önkormányzata nevében a kamara elnöksége a gazdaság, ill. szakterületeinek fejlődését szolgáló kiemelkedő teljesítmény, valamint az egyes gazdálkodó szervezetek keretében elért eredmények elismerésére az alábbi kitüntető díjakat alapítja. A kitüntető díjak javaslat tételre alapulhatnak.

A PBKIK kitüntetési rendje.

A PBKIK 2017-es díjazottjai
A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara 2017-es díjazottjai
Baranya Gazdaságáért Díj: Kollár László
Az év üzletembere Díj: Gódi Attila
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Nemes Csaba
Életmű Díj: Baranyai Bálint, dr. Lustyik Györg
Az Év Fiatal Üzletembere Díj: Tanó Móni
Címzetes kamarai tanácsos: Ódorné Kovács Ildikó, Bartos Sándor, Somfai Gábor
Kamarai tanácsos: Katona Petra
Baranya Megyei Innovációs Díj: Attract Kft., Q.P. Kft., VR-Com Bt.
Baranya Megyei Export Díj: Art-Innova Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Járányi Andor, Várnagyi Mihály, Kontakt-Elektro Kft.
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Amnis Víztechnológiai Kft., Enviroinvest Zrt., KŐ-KA Kő- és Kavicsbányászati Kft
Baranya Megyei Idegenforgalmi Díj: Ördögkatlan Fesztivál Egyesület, Zsolnay Fényfesztivál szervezői
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. Orosdy Béla
Záray Károly Díj: Rozs Eszter
Az Év Kereskedője Díj: Halmi Csaba
Az Év Kézművese Díj: Szél István
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Gráf Antal
Mohácsi Szakképzési Díj: Mausz Mihály
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Szent Miklós Vízi- és Taposómalom üzemeltetői
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Mannó Pál
Szigetvári Szakképzési Díj: Papp Judit
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Hóbor Lászlóné
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Bischof Balázs
Komlói Szakképzési Díj: Karácsony László
Komlói Idegenforgalmi Díj: Fajcsi Ferenc
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Bock Szilárd és Bíró Zoltán
Siklósi Szakképzési Díj: Jójártné Szeibert Natália
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Bőköz fesztivál szervezői
A PBKIK 2016-os díjazottjai
A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara 2016-os díjazottjai
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Rákossy Balázs
Az év üzletembere Díj: Horváth Lajos
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Jenei Zoltán
Életmű Díj: Gulácsi János, Windt Ferenc, Bognár József (posztumusz)
Az Év Fiatal Üzletembere Díj: Lengvárszky Szabolcs
Címzetes kamarai tanácsos: Gulyás Ferenc, Opauszki László, Rendeczki Lajos
Baranya Megyei Innovációs Díj: PTE Pollack Eco Team dr. Háber István projektvezető
Baranya Megyei Export Díj: Polytec Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Ilijin Petar, Wortmann András, Pécsi Orgonaépítő Manufaktúra Kft.
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Pannon Hőerőmű Zrt., Crestyle Kft.
Baranya Megyei Idegenforgalmi Díj: Mohácsi Busójárás rendezvény, Zrínyi Miklós-Szigetvár 1566 Emlékév rendezvény
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Ódorné Kovács Ildikó, Pálinkás István
Záray Károly Díj: Prókai Csaba
Az Év Kereskedője Díj: Csomay Árpád
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Nagy Jenő
Mohácsi Szakképzési Díj: Riegl Péterné
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Mohácsi Sokacok Olvasóköre
Szigetvári Szakképzési Díj: Auguszt József
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Lebedy János
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Mayerhoff Attila
Komlói Szakképzési Díj: Eckl László
Komlói Idegenforgalmi Díj: Kalamár József
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Szarkándi Lajos
Siklósi Szakképzési Díj: Horváth István
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Becker Leonóra
A PBKIK 2015-ös díjazottjai
A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara 2015-ös díjazottjai
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Hüse István
Az év üzletembere Díj: Dr. Benyeda János
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Romeisz Norbert
Életmű Díj: Lakics László
Az Év Fiatal Üzletembere Díj: Kiss-Bartos Réka
Címzetes kamarai tanácsos: Vida János
Baranya Megyei Innovációs Díj: Vámos és Társai Bt., XOFT Kft., Techniq 2000 Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Z Elektronika Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Tarrné Rácz Judit, Rulek Mária, Hauni Hungária Kft.
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Horzsakő Kft.
Baranya Megyei Idegenforgalmi Díj: Fishing on Orfű rendezvény
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. Bodnár József
Az Év Kereskedője Díj: Liszácz Mihály
Az Év Kézművese Díj: Pécsi Orgonaépítő Manufaktúra Kft.
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Szenner Mátyás
Mohácsi Szakképzési Díj: Kálóczy László
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Englert Antal
Szigetvári Szakképzési Díj: Szkrajcsics Antal
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Schillinger Emil
Komlói Szakképzési Díj: Elmontné Popán Ildikó
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Tornyos Pékség Kft.
Siklósi Szakképzési Díj: Gyenis Péter
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Wodtke Szilvia
A PBKIK 2014-es díjazottjai
A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara 2014-es díjazottjai
Baranya Gazdaságáért Díj: Hárs József
Az év üzletembere Díj: Seres László
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Kleisz Zoltán
Életmű Díj: Hirth Ferenc, Maszler József
Az Év Fiatal Üzletembere Díj: Märcz Éva
Baranya Megyei Innovációs Díj: IT’S WOOD Kft., Tega-Led Kft., Strausz János
Baranya Megyei Export Díj: Blázek&Anni Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Pál István, Rendeczki Lajos, P’-AutóCity Kft.
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Biokom Nonprofit Kft., Techniq 2000 Kft., Kovács Bertalanné
Baranya Megyei Idegenforgalmi Díj: Hella’91 Kft.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Opauszki László
Záray Károly Díj: Sörös Dávid
Az Év Kereskedője Díj: Szabó Zsolt
Az Év Kézművese Díj: Zsoldos Dezsőné
Mohácsi Szakképzési Díj: Andrássy Zoltán
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Götzerné Páva Mária
Komlói Szakképzési Díj: Széplábi András
Komlói Idegenforgalmi Díj: Bernhard Béla
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Bonus Kft.
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Fórizs Sándor
A PBKIK 2013-as díjazottjai
A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara 2013-as díjazottjai
Baranya Gazdaságáért Díj: Id. Rajnai Attila
Az év üzletembere Díj: Herbály István
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Zalay Buda
Életmű Díj: Molnár László, Pintér György
Címzetes kamarai tanácsos: Rónaszegi Lenke, Gelencsér Lajosné, Weller János
Kamarai tanácsos: Hendinger Anita, Rabb Szabolcs
Baranya Megyei Export Díj: Kontakt-Elektro Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Bogos Dezső, Fenyősi Gyula, DéLVIV Kft.
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Lafarge Cement Magyarország Kft.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. Hüse István
Az Év Kereskedője Díj: Novreczky Árpád
Az Év Kézművese Díj: Baranyai Bálint, Sárdi János
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): CNC Instrument Bt.
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Mohácsi Bugarszki Norbert
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Jambrik Béla
Szigetvári Szakképzési Díj: Manifaktor Kft.
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Klavium Kft.
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Dr. Tánczos Frigyes Attila
Komlói Szakképzési Díj: Id. Kecskés Károly József
Komlói Idegenforgalmi Díj: Horváth Lászlóné
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Szabó Zsolt
Siklósi Szakképzési Díj: Harmat Vilmos
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Hotel Castello
A PBKIK 2012-es díjazottjai
A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara 2012-es díjazottjai
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Kiss Tibor
Az év üzletembere Díj: ifj. Rajnai Attila
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Max Koller
Életmű Díj: Katona Lajos, Nagy Tibor
Címzetes kamarai tanácsos: Kozma Béla
Kamarai tanácsos: Rudics Judit
Baranya Megyei Innovációs Díj: Dr. Kovács L. Gábor
Baranya Megyei Export Díj: Trust Hungary Zrt.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Barta Sándor, Matro Kft., Szél István
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Öko-Trade Kft.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Králik Ivánné, Dr. Kállai Sándor
Az Év Kézművese Díj: Polgár Zsuzsanna
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Wéber Ádám
Mohácsi Szakképzési Díj: Alsóvölgyi István
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Varga György
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Kis Attila
Szigetvári Szakképzési Díj: Hóbor Lászlóné
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Andreas Ebner
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Merk Ferenc
Komlói Szakképzési Díj: Merk József
Komlói Idegenforgalmi Díj: Jakab Józsefné
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Orlovics Gyula
Siklósi Szakképzési Díj: Baksa Zsuzsanna
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Herke Attila
Baranya Gazdaságáért Díj: Jakabucz Ildikó
Az év üzletembere Díj: Miskolczi Imre
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Hornicz Bernadett
Életmű Díj: Kleisz József
Baranya Megyei Export Díj: Fekoral International Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Vajdáné Makra Vera, GLT Delta Kft., Juhász László
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Hendinger Anita, Marton Judit, Rabb Szabolcs
Az Év Kézművese Díj: Gulácsi János
Mohácsi Szakképzési Díj: Szabó László
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Horváth Zoltán
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Bocskor Tibor
Szigetvári Szakképzési Díj: Kuba Károly
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: öKO-Bükkösd Kft.
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Dr. Kiss Endre
Komlói Szakképzési Díj: Schillinger Emil
Siklósi Szakképzési Díj: Juhász Zoltánné
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Fülemüle Csárda Kft.
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Hargitai János
Az év üzletembere Díj: Lakics László és Lakics Péter
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Budavári Attila és Budavári Csaba
Életmű Díj: Szűcs István
Címzetes kamarai tanácsos: Jakabucz Ildikó
Kamarai tanácsos: Cséfalvay Ágnes
Baranya Megyei Innovációs Díj: Neuro CT Kft., Biokom Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Szalafa Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Babracsán György, Pusztai Csaba, Szilvásiné Tarjányi Katalin
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Biokom Kft., Komlói Fűtőerőmű Zrt.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Bánné Lukácsovics Aranka, Császár Gergely
Az Év Kézművese Díj: Dányiné Bedő Anikó
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Csorbai Ferenc
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Mohácsi Tourinform Iroda
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Jankó Károly
Szigetvári Szakképzési Díj: Németh Jenő
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Tógazda-Safari kft.
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Tóth József és Visy Bertalan
Komlói Szakképzési Díj: Varga Sándor
Komlói Idegenforgalmi Díj: Szuppáncsics Nándor
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Hajdú Gábor
Siklósi Szakképzési Díj: Horváth Balázs
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Riczu Sándor
Baranya Gazdaságáért Díj: Kollár László
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Gasz Zoltán
Életmű Díj: Hesz János
Baranya Megyei Innovációs Díj: Kresz Erika – Kresz és Fiedler Kft., Dr. Tarnik István – HC Automatizálási Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Laterum Line Kft., Pesti András
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Fekoral International Kft., Lugosi Bt.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. Fodor Zsuzsanna
Az Év Kereskedője Díj: Nagy Sándor
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Weisz József
Mohácsi Szakképzési Díj: Erb László
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Eberhardt György
Szigetvári Szakképzési Díj: Hegedűs József
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Hóbor Lászlóné
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Farkasné Fejér Anikó
Komlói Szakképzési Díj: Tekker László
Komlói Idegenforgalmi Díj: Hella ’91 Kft.
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Katona Lajos
Siklósi Szakképzési Díj: Tankó Ferenc
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Lantos Bt.
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Szekeres Györg
Az év üzletembere Díj: Kresz Erika
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Dr. Kiss Endre
Életmű Díj: Gyuris Gábor
Címzetes kamarai tanácsos: Birinyi Zoltán, Borsós István, Gyánti Istvánné, Pál István
Baranya Megyei Innovációs Díj: Áman Mihály – Tegavill Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Uniteam Kft., Gedeon Endre
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Neolit kft., Ekofutur Kft.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Horváth László, Markos György
Az Év Kézművese Díj: Suvák György
Mohácsi Szakképzési Díj: Kiss Ferenc
Mohácsi Idegenforgalmi Díj: Gódi Gábor
Szigetvári Szakképzési Díj: Kocsmáros Bt.
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Fábián Szilárd
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Mester Zoltán
Komlói Szakképzési Díj: Békásy Ferenc József
Komlói Idegenforgalmi Díj: Hoffmann Balázs
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Béni Gábor
Siklósi Szakképzési Díj: Szabó Gábor
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Ivanics György
Baranya Gazdaságáért Díj: Hárs József
Az év üzletembere Díj: Kleisz Zoltán
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Kovács Gyula
Életmű Díj: Léderer Vilmos
Címzetes kamarai tanácsos: Bodróné Nyúl Éva
Baranya Megyei Innovációs Díj: Vendler Balázs – MarkCon Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Mecsek Füszért Zrt, Fenyősi Gyula
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Melio Start Kft., Környezetinformatikai Központ Kft., Pécsi Közlekedési Zrt.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Csomor Miklósné, Vörös Gábor
Az Év Kézművese Díj: Vámos Csaba
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Miskolczi Imre
Mohácsi Szakképzési Díj: Nagy Tibor
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Mannó Pál
Szigetvári Szakképzési Díj: Kuba Károly
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Sziget-Víz Kft.
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Lakics Péter
Komlói Szakképzési Díj: Pozsár Sándor
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): ifj. Bernáth László
Siklósi Szakképzési Díj: Jójártné Szeibert Natália
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Lévai Miklós
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Győrvári Márk
Az év üzletembere Díj: Lovász András
Életmű Díj: Rajnai Attila
Címzetes kamarai tanácsos: Dr. Bíró Zoltán, Králik Ivánné
Kamarai tanácsos: Rónaszegi Lenke
Baranya Megyei Innovációs Díj: Jerezánovics Ferenc – HC Linear Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Borsós István, Babracsán György, Hauni Hungária Kft.
Baranya Megyei Környezetvédelmi Díj: Biokom Kft., Öko-Trade Kft., Total Kft.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. Kállai Sándor, Neumann Ádám, Umheiser István, Dr. Kovács Jenőné dr. Gemeiner Vera, Tímár Lajos, Dr. Szekeres György
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Kultné Mátyás Rita
Mohácsi Szakképzési Díj: Mátrai Attila
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Horváth László
Szigetvári Szakképzési Díj: Németh Jenő
Szigetvári Idegenforgalmi Díj: Király Lajos
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Vida János
Komlói Szakképzési Díj: Barta Sándor
Than Károly Díj (Siklós Gazdaságáért Díj): Polgárné Kaulics Katalin
Siklósi Szakképzési Díj: K.K. Autócentrum Kft.
Siklósi Idegenforgalmi Díj: Hajdú Gábor
Baranya Gazdaságáért Díj: Katona Lajos
Az év üzletembere Díj: Kovács László
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Keresnyei János
Életmű Díj: Gulyás József
Címzetes kamarai tanácsos: Dr. László Gyula
Kamarai tanácsos: Weller János
Baranya Megyei Innovációs Díj: Gasz Zoltán – PéTáV Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Rokána Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: PANNONPOWER Társaságcsoport, Gyánti Istvánné, Wortmann András
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Pergerné dr. Szabó Piroska, Arnold Antal
Az Év Kereskedője Díj: Bogos Csaba
Az Év Kézművese Díj: Szentklárai Gabriella
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Szántó Dezső
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Dr. Kustra József
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): ifj. Rajnai Attila
Baranya Gazdaságáért Díj: Arató Márton
Az év üzletembere Díj: Kovács Gyula
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Dr. Krippl Zoltán
Baranya Megyei Innovációs Díj: Dr. Lustyik György – Soft-Flow Hungary Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Elcoteq Magyarország Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Joachim Scheffczyk
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. Bíró Zoltán, Fenyősi Gyula, Gasz Zoltán, Rendeczki Lajos, Gelencsér Lajosné
Az Év Kereskedője Díj: Kovács Jánosné
Az Év Kézművese Díj: Gulácsi János
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Dr. Benyeda János
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Szűcs Csaba
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Wágner László
Az év üzletembere Díj: Bock József
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Papp Béla
Baranya Megyei Innovációs Díj: Lovász András – Rosenberger Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Fekoral Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Bernula Károly
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Bartos Sándor, Hirth Ferenc, Szűcs Csaba, Várszegi Gyula, Cséfalvay Ágnes, Németh Ágota
Az Év Kereskedője Díj: Dr. Horváth József
Az Év Kézművese Díj: Strausz János
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Pálinkás István
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Bartha Sándor
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Vakaró József
Baranya Gazdaságáért Díj: Higi Gyula
Az év üzletembere Díj: Szirmai Csaba
Baranya Megyei Innovációs Díj: Dr. Szekeres György – Hisztopatológia Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Wolftrikes Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Szél István
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Birinyi Zoltán, Baranyai Nóra, Králik Ivánné, Rónaszegi Lenke
Az Év Kereskedője Díj: Arnold Antal
Az Év Kézművese Díj: Szabó László
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Bánki Erik
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Horváth László
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Rieger János és Riger Mihály
Az év üzletembere Díj: Ozsvárt János
Angster József Díj (Pécs Gazdaságáért Díj): Kerényi János, Kohlmann Ferenc, Somosi László
Baranya Megyei Innovációs Díj: Kozág Kft., Ratipur Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Baranya Tégla Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Szentklárai Jenőné
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Hesz János
Az Év Kereskedője Díj: Morvai Zoltán
Az Év Kézművese Díj: Németh Jenő
Dr. Fáy Mihály Díj (Mohács Gazdaságáért Díj): Szekó József
Szigetvár Gazdaságáért Díj: Czigelédi László
Jánosi Engel Adolf Díj (Komló Gazdaságáért Díj): Áman Mihály
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Horváth Gyula
Az év üzletembere Díj: Kresz Erika
Baranya Megyei Innovációs Díj: Kiss Tibor – BIOKOM Kft.
Baranya Megyei Export Díj: Hauni Hungária Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Vajdicsné Gubritzky Magdolna
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Göndöcs István
Az év üzletembere Díj: Csalódi András
Baranya Megyei Innovációs Díj: Szatmári Zoltán
Baranya Megyei Export Díj: Trust Hungary Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Zsolnay Porcelángyár Rt.
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Dr. László Gyula, Szántó Dezső, Herbert Gábor, ügyfélszolgálati iroda
Baranya Gazdaságáért Díj: Dr. Szili Katalin
Az év üzletembere Díj: Brun József
Baranya Megyei Innovációs Díj: Dr. Tarnik István – HC Automatizálási Kft.
Baranya Megyei Export Díj: NOKIA Monitor Magyarország Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Szederkényi József
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Barta Ferenc, Kresz Erika, Dr. Krippl Zoltán, Rónaszegi Lenke, Weller János
Az év üzletembere Díj: Rajnai Attila
Baranya Megyei Innovációs Díj: Péter György – Pig-Techn Kft.
Baranya Megyei Export Díj: SIR Kft.
Baranya Megyei Szakképzési Díj: Kerner Ödön
Kiváló Kamarai Munkáért Díj: Arató Márton, Kerényi János, Králik Ivánné, Dr. Lábó Gábor
Az év üzletembere Díj: Arató Márton
Az év üzletembere Díj: Dr. Kiss Endre